תרגום לספרדית

תרגום לספרדית – מקרבים אתכם לשוק המדינות הלטיניות ודוברות הספרדית

זיקית שירותי תרגום הינה ספקית מובילה ואיכותית, הפועלת במודל מנצח של חברת בוטיק, לשירותי תרגום לספרדית עבור כל מטרה ולמגוון רחב של לקוחות. לזיקית צוות מקצועי ומנוסה של מתרגמים דוברי ספרדית ברמת שפת אם, כולל מתרגמים ייעודיים לשווקים ספציפיים במדינות הרבות הדוברות ספרדית בעולם. תרגום לספרדית מאפשר לגורמים ישראלים לתקשר ביעילות עם גורמים אחרים במדינות דוברות הספרדית וזיקית סייעה רבות לקדם קשרים מסחריים ועסקיים בין חברות ישראליות לחברות מספרד ואמריקה הלטינית.

כאשר חושבים על זה רגע מבחינה מספרית, מספר המדינות דוברות הספרדית בעולם הוא גדול מאוד ומבחינת כמות אנשים אנחנו מדברים על מאות מיליונים של אנשים – במרכז אמריקה, דרום אמריקה וכמובן ספרד. לכן אין זה מפתיע כי תרגום לספרדית הוא מצרך נפוץ למדי וצורך משמעותי עבור לקוחות עסקיים, ממשלתיים, מוסדיים ואפילו פרטיים רבים בישראל ובעולם.

 • 21 מדינות בהן ספרדית היא השפה הרשמית והמובילה
 • מעל 400 מיליון איש בעולם דוברי ספרדית
 • דוברי ספרדית מהווים את המיעוט האתני הגדול ביותר בארה"ב, עם עשרות מיליוני היספנים המתגוררים בשוק הצריכה הגדול בעולם.
 • יותר ויותר ישראלים ותיירים מכל העולם נוסעים לבקר במדינות מרכז ודרום אמריקה בשנים האחרונות.
 • אחרי שנים של דשדוש, משברים ושחיתות שלטונית – מדינות רבות באמריקה הלטינית מראות התאוששות כלכלית וצמיחה איכותית – מה שפותח את השער לחברות ישראליות רבות ליהנות מפירות הצמיחה ולשם כך הן זקוקות לשירותי תרגום לספרדית.

תרגומים מדויקים ומותאמים לקהלי היעד הנכונים

זיקית שירותי תרגום מתגאה בערך המוסף המוצע בפרויקטים של תרגום לספרדית, הן מבחינת איכות ודיוק התרגום והן מבחינת ההתאמה התרבותית של הטקסט המתרגם לשפה הספרדית ולקהל היעד הרלוונטי. בדיוק בגלל שהשוק דובר הספרדית הוא כה גדול ומגוון, יש חשיבות מהותית לשימוש בשפה הנכונה ובהקשרים התרבותיים המדויקים לקהל היעד. הספרדית של ארגנטינה לצורך העניין לא זהה לספרדית של מקסיקו או ספרד וכך גם לגבי כל יתר המדינות דוברות הספרדית אשר בכל אחת השתרשה ספרדית מעט שונה ועם אלמנטים מקומיים ייחודיים.

נכון שכל דובר ספרדית יבין טקסט בספרדית, אך האפקט יהיה הרבה יותר יעיל ואיכותי כאשר הטקסט "ידבר" לאותו דובר ספרדית בסוג השפה שהוא מכיר ורגיל אליה ממדינת מגוריו.

זיקית שירותי תרגום מספקת תרגום לספרדית בעל עומק רב מאוד בהקשר השפתי והתרבותי וכמו כן מבחינת מומחיות בספרדית, היקף המשאבים העומדים לרשות המתרגמים שלנו ושורת הלקוחות העסקיים אשר בוחרים בנו פעם אחר פעם עבור פרויקטים של תרגום לספרדית, מעברית וממגוון שפות מקור אחרות.

נציין כי למרות שהספרדית נפוצה מאוד בעולם ודומה במובנים רבים לאנגלית, אין כיום כלים טכנולוגיים המציעים את אותה רמת איכות ודיוק בתרגום לספרדית כמו תרגום אנושי מקצועי – אפילו לא קרוב לכך. לכן תרגום ממוחשב אוטומטי הוא בהחלט לא תחליף לשירות מקצועי ואנושי של מתרגם בעל שליטה מלאה בספרדית. זה נכון ביתר שאת כאשר מדובר על תרגום מעברית לספרדית – שתי שפות בעלות מקורות שונים לחלוטין והקשרים תרבותיים מאוד שונים.

למרות האמור לעיל, כאשר מדובר על תרגום לספרדית הפונה לקהל יעד יותר כללי ומגוון, אנו בזיקית שירותי תרגום נבצע ונספק תרגום לספרדית ניטרלית וללא נטייה לסגנון השפתי הייחודי למדינה דוברת ספרדית כזו או אחרת. בהחלט ישנם מקרים בהם פרקטיקה זו היא המועדפת והנכונה ביותר מבחינת התוכן ומבחינת עמידה במטרותיו. תרגום לספרדית ניטרלית מאפשר לעשות שימוש בקובץ המתורגם בכל המדינות דוברות הספרדית והשווקים לדוברי ספרדית בעולם. ניתן גם לייצר תרגום שהוא שילוב בין הגישות, קובץ אחד בספרדית ניטרלית וקבצים נפרדים שעברו התאמה תרבותית ושפתית לשווקים ספציפיים של דוברי ספרדית – בתמחור אטרקטיבי במיוחד לסוג זה של שירות תרגום ייחודי.

מומחים לתרגום לספרדית במגוון תחומי התמחות ועבור כל סוגי התעשיות

תרגום לספרדית יכול להיות של תכנים כלליים ולדרוש "פשוט" ידע מקצועי מעולה בתרגום ושליטה ברמת שפת אם בספרדית, אך ישנם מקרים רבים המצריכים גם ידע מקצועי פרטני בנושאים אחרים לצד הידע בספרדית ובאומנות התרגום. זיקית שירותי תרגום מקפידה להציע ללקוחותיה ערך מוסף בכל תחום אפשרי, גם באספקת תרגומים מקצועיים במגוון שפות ובתחומי התמחות ייחודיים – כאשר הספרדית היא אחת משפות היעד הפופולאריות והמובילות שלנו.

בנוסף, יש לנו בזיקית שירותי תרגום ניסיון מעשי והצלחות מוכחות בתרגומים לספרדית ושפות אחרות לכל סוגי התעשיות ומגזרי הפעילות – לראיה תוכלו לראות את הרשימה הארוכה והמכובדת של הלקוחות העסקיים והמוסדיים שלנו. אנו מספקים תרגום לספרדית לגופים תעשייתיים ישראלים, למוסדות ממשלתיים, למוסדות אקדמיים, למותגים בינלאומיים, לחברות טכנולוגיה ישראליות הפונות לשווקים גלובליים, לגופים פיננסיים וכן הלאה.

אלו דוגמאות מובילות לתחומי התמחות בהם אנו בזיקית שירותי תרגום מספקים תרגום לספרדית על ידיי מתרגמים מומחים לתחום הספציפי ודוברי ספרדית ברמת שפת אם – שילוב מנצח המבטיח לכם תוצאות מעולות ומדויקות ללא פשרות:

 • תרגום משפטי לספרדית
 • תרגום רפואי לספרדית – מכשור רפואי, תעשיה פרמצבטית, הפצה, יצוא ועוד
 • תרגום שיווקי לספרדית – ניטרלית ולשווקים דוברי ספרדית ספציפיים
 • תרגום טכני
 • תרגום ליצרני, יצואני ויבואני מזון
 • תרגום אתרים לספרדית
 • שירותי לוקליזציה לספרדית למכלול תכנים דיגיטליים ולמרחב הלא דיגיטלי

מבחינה זו, לא משנה סוג התרגום או מגזר הפעילות שאליו התרגום מכוון, בזיקית שירותי תרגום נדע להתאים במדויק בין הטקסט והצורך לבין המתרגם המתאים ביותר למשימה. כך שאתם מקבלים בסופו של התהליך מוצר מוגמר אמין, איכותי, השומר על המסרים של המקור אך מתאים אותם באופן אופטימאלי לשפה הספרדית, למטרות הטקסט ולקהל היעד המיועד לקרוא אותו או לצרוך אותו.

כשאתם מחפשים ספק איכותי, אמין ומקצועי ללא פשרות למשימות תרגום לספרדית – פנו לזיקית שירותי תרגום ואתם בדרך הבטוחה להצלחה בשוק דובר הספרדית.